اولین بازدید مدیر کل محترم ساز مان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از موسسه دارالقران عترت خراسان شمالی حضرت حجت الاسلام جناب حمید رفیعی که به این استان مشرف شده اند از موسسه دارالقران عترت خراسان شمالی در تاریخ ۳۱/۱/۱۴۰۰ .

در این بازدید که با حضور اعضای هیات مدیره ، بازرسان و جمعی از اعضای مجمع عمومی و ریاست محترم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجنورد و همچنین ریاست محترم اداره قرآن و عترت ساز مان تبلیغات خراسان شمالی نیز حضور داشتند ، پس از بازدید از قستمهای مختلف موسس نوسط مدیر کل محترم و هیات همراه ، طی نشستی که با اعضای هیات مدیره و مجمع عمومی بر گزار شد ، تو ضیحاتی توسط ریاست هیات مدیره و سایر اعضاو مدیر عامل از کم و کیف و چگونگی برنامه های اجرایی موسسه و همچنین تاریخچه موسسه جهت استحضار بیان شد و سپس مدیر کا محترم بیاناتی راایرادفرمودند.

در بخشی از بیاناتشان اشاره نمودند :

نوآوری و استفاده از ابزارهای به روز  لازمه پیشرفت در حوزه قرآن آموزی است

تاکید بر اینکه سازمان تبلیغات رویکردی جدی در حوزه تبیین مولفه های اسلام ناب در جامعه دارد و افزود:این مهم با استعانت از مفاهیم قرآن کریم میسر می شود.

وی بیان داشت:با توجه به اینکه نیازهای جامعه در حوزه های مختلف علمی و آموزشی دستخوش تغییرات فراوانی شده لذا لازم است با اعمال تغییرات متناسب با نیاز روز جامعه و تجهیز مربیان و معلمان قرآنی به ابزار به روز در حوزه آموزشی فضای آموزش را برای قرآن آموزان جذاب و اثربخش تر کنیم.

وی تصریح کرد: مربیان و فعالان قرآنی به دانش بیشتری در حوزه  فناوری های روز و فضای مجازی نیازمند هستند که این مهم یکی از ظرفیت های دارالقرآن عترت خراسان شمالی بوده و هست. حجت الاسلام والمسلمین جناب حمید رفیعی با تاکید براینکه شرایط حاکم بر جامعه به سبب شیوع ویروس کرونا نباید باعث شود برنامه های آموزشی،منبرها،هیئت ها و روضه ها تعطیل شود افزود:نگاه سنتی به مقوله آموزش جوابگوی نیازهای امروز جامعه نیست و  ابزار سنتی جذابیت لازم را برای نسل جدید نخواهد داشت……

درباره ی محمد تقی رمضان زاده

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *