فَاقْرَءُوا مَا تَیَسَّرَ مِنَ الْقُرْآنِ  {المزمل/۲۰} پس هر چه از [قرآن] میسر شد تلاوت کنید

بی شک برای اجرای فرمان الهی که در آیه صدرالاشاره و استفاده بیشتر از کلام نور الهی ، حد اقل رو خوانی قرآن را لازم داریم . لذا در این راستا مؤسسه دارالقران عترت خراسان شمالی اقدام به برگزاری دو ره های متعدد آموزش قرائت قرآن از سنین کودکی (۴الی ۶ ساله ) تا سنین بالاتر نموده است که بحمد الله موفقیت هایی هم کسب نمو ده است .

به همه اقشار محترم شهروندان پیشنهاد می شود از این دوره ها استفاده نمایند زیرا :

اولا برحسب فرمان خداوند تبارک و تعالی تا آنجا ئی که میسر است قرآن بخوانیم

ثانیا تلاوت قرآن کریم دارای فواید دنیوی و اخروی زیادی می باشد

ثالثا: این مؤسسه با عنایت به فلسفه ساخت و ادامه ارائه خدمات ذاتی خود ، با حد اقل ترین شهریه در کلیه سطوح آموزشی مشغول ارائه خدمات آموزشی می باشد

پس لازم است که شهروندان محترم بجنوردی و حتی ایرانی می توانند از این موقعیت استفاده نموده و به فرا گیری قرآن کریم مشغول شوند .

گروه سنی بزرگسالان معمولا با عناوینی همچون ای ازما گذشته و … و حتی بعضی از مؤسسات آموزشی نیز به این قشر محترم توجهی ندارند . اما موسسه دارالقران عترت خراسان شمالی به این مهم نیز توجه نموده و برنامه های متنوعی جهت ارائه خدمات آموزشی به این گروه سنی تهیه و به مر حله اجراء گذشته است

آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برای گروه سنی بزرگسالان برادر با اسنفاده از اساتید مجرب در هر وقت از روز که این عزیزان تمایل داشته باشند ، برگزار می نماید . برای گروه سنی خواهران نیز با توجه به خواسته فرا گیران می توان کلاسهای متعددی با استفاده از اساتید مجرب خواهر ، بر گزار می نماید .

جهت بهره برداری از این موقعیت شهروندان محترم می توانند با شماره تلفن های ۳۲۲۵۷۵۳۸-۳۲۲۵۵۴۴۴و۳۲۲۶۱۸۰۱ تماس حاصل نماین یا با مراجعه مستقیم به مؤسسه به آدرس بجنورد خیابان طالقانی شرقی کوچه شهید ایزد خواه ( ضلع شمالی پارک شهر) موسسه دارالقران عترت خراسان شمالی .

درباره ی محمد تقی رمضان زاده

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *